صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر
قدردانی مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر از تلاش و فداکاری شبانه روزی مدافعان عرصه سلامت

قدردانی مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر از تلاش و فداکاری شبانه روزی مدافعان عرصه سلامت

🔰مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر به همراه معاون بهداشتی، حراست این مرکز و مدیر داخلی بیمارستان نیاپور با حضور در پایگاه اورژانس جاده ای 115 و بخش های مختلف بیمارستان نیاپور، ضمن دیدار و گفتگو با همکاران، سال نو و عید نوروز را به آنها تبریک گفته و از زحمات، تلاش و فداکاری های شبانه روزی مدافعان عرصه سلامت تشکر و قدردانی کرد.

🔷دکتر احمد چنگایی با اشاره به اینکه مدافعان سلامت از همان روزهای اول شیوع بیماری کرونا در راستای مقابله با این بیماری و همچنین تا پای جان به کمک بیماران مبتلا به این ویروس شتافتند، افزود: در شرایطی که بسیاری از مردم درلحظه تحویل سال، کنار خانواده حضور داشتند و عید را جشن گرفتند، مدافعان عرصه سلامت در لحظه تحویل سال نیز دور از خانواده در حال خدمت رسانی به بیماران بودند. که تلاش و کوشش و ایثارگری های شبانه روزی کادر درمان و بهداشت در پیشگیری و مقابله با این ویروس منحوس، ستودنی است.

 🔷دکتر چنگایی ابراز کرد: از مردم فهیم شهرستان بندرخمیر انتظار داریم با رعایت دستورالعمل ها و شیوه نامه های بهداشتی کادر بهداشت و درمان را یاری کنند. و توصیه های بهداشتی و هشدارها را جدی بگیرند.

🔷مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر با همراهی مدیر داخلی بیمارستان، حراست و معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت شهرستان، با کادر درمانی کلیه بخشهای بیمارستان و کادر فوریتهای پزشکی دیدار کرد و با اهدای شاخه گل و شیرینی از زحمات آنها قدردانی کرد.


١١:١٠ - 1400/01/04    /    شماره : ٢٢٠٩٩    /    تعداد نمایش : ٤٤خروج