صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مکرر مدیر شبکه بهداشت از روند اجرای سامانه سیب در بندرخمیر:

دومین دوره کلاس آموزشی و بازدید مکرر مدیر شبکه بهداشت از روند اجرای سامانه سیب در بندرخمیر

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر دومین دوره کلاس آموزشی سامانه سیب و ثبت خدمات در سامانه بصورت آنلاین با حضور بهورزان در سالن آموزشی مرکز بهداشتی و درمانی کهورستان برگزار گردید.
در این جلسه آموزشی که بصورت یک روزه برگزار گردید مسئول ستاد گسترش شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر نرجس اکبریان ضمن آموزش و توزیع جزوات آموزشی و راهنمای سامانه مخصوص بهورزان ، اشکالات و ابهامات بهورزان در این خصوص را رفع نمود.
اکبریان در پایان از تمامی بهورزان خواست تمامی خدمات مراجعین را در سامانه بصورت آنلاین ثبت نمایند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر دکتر فریدون صمصام پور گفت : با توجه به فراهم شدن زیر ساخت های سامانه در شهرستان ضرورت آموزش مجدد بهورزان احساس گردید تا هرگونه ابهام و سوالی در این خصوص برطرف شود.
دکتر فریدون صمصام پور در طی بازدیدی همزمان با فراهم شدن زیر ساخت 15 خانه بهداشت این شهرستان از 30 خانه بهداشت به منظور ایجاد حساسیت لازم و بررسی روند اجرای سامانه از نزدیک نحوه انجام ثبت خدمات در خانه های بهداشت را مورد بررسی و نظارت قرار دادند.
دکتر صمصام پور اظهار امیدواری کرد : با توجه به تأکید مقام عالی وزارت و پیگیری و حمایت های دلسوزانه و مجدد معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دکترغلامعلی جاودان در اجرای هرچه سریعتر سامانه سیب تا آخر آبان ماه زیر ساخت لازم در تمامی مراکز این شهرستان فراهم میگردد.


١٣:٢٨ - 1395/08/23    /    شماره : ٦١٥٢    /    تعداد نمایش : ٦٢٤خروج